مهم ترین دلیلی که باعث میشود بیشتر افراد تمایل داشته باشند، درب فریم لس را به شکل خام و بدون رنگ سفارش دهند، باز بودن دست مشتری در انتخاب پوشش نهایی روی درب است. علاوه بر اینکه شما میتوانید از رنگ پلی اورتان برای پوشش نهایی درب ام دی اف خام استفاده کنید، از پوششهایی مثل میکروسمنت، رنگهای ساختمانی و … نیز بهره ببرید. درب فریم لس خام (بدون رنگ) به دلیل داشتن سبک مدرن در فضاهای داخلی مانند اتاق خواب، کلوزت، نشیمن و پذیرایی زیاد مورد استفاده قرار میگیرد.
639,000,000 ﷼
رنگ پلی اورتان به دلیل قدرت جذب بالا و خشک شدن سریع به آسانی روی بافت چوب مینشیند و از آن در برابر عوامل محیطی محافظت میکند. علاوه بر این پوشش پلی اورتان تنوع رنگی گسترده ای دارد و شما میتوانید از میان بی شمار کد رنگ، رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید. قبل از انتخاب درب فریم لس با رنگ پلی اورتان به این نکته توجه داشته باشید که رنگهای پلی اورتان وارداتی کیفیت بسیار بالاتری دارند اما نسبت به نمونههای ایرانی قیمت بالاتری دارند.
MDF خام بافت خاص و منحصر به فردی دارد که باعث میشود خاصیت رنگ پذیری خوبی داشته باشد و بتوان از انواع رنگهای ساختمانی نیز برای پوشش روی درب استفاده نمایید. مهم ترین ویژگی ظاهری درهای Frameless، مخفی بودن چهارچوب داخل دیوار است بنابر این اگر از همان رنگی که برای دیوار استفاده میکنید برای پوشش درهای داخلی نیز استفاده کنید، یکپارچگی جذابی برای فضای اطراف خود ایجاد خواهید کرد.
مهم ترین ویژگی MDF خام باکیفیت : مغز متراکم و روشن، وزن و چگالی بالا، سطح صاف و بدون موج و انحنا میباشد.
یکی از ایدههای جذاب و خلاقانه، استفاده همزمان از متریال MDF برای پوشش در و دیوار است که نسبت به کاغذ دیواری و رنگ آمیزی هزینه بیشتری دارد اما مزایای زیادی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.
میکروسمنت یکی از پوششهای محبوب برای اجرا روی سطوح مختلف از جمله دیوار، کف و درهای داخلی است. برای تولید درب میکروسمنت ابتدا با استفاده از MDF خام درب ساخته میشود و پس از نصب در با استفاده از لولا مخفی در محل پروژه پوشش میکروسمنت روی در اجرا میشود. در نهایت پس از خشک شدن لاک نهایی میکروسمنت، قفل و دستگیره و سایر یراق آلات نصب میشود.
به دلیل ضخامت داشتن متریال میکروسمنت بهتر است حتماً توسط میکروسمنت کار حرفه ای این کار انجام شود تا بهترین بازخورد را از آن بگیرید. از نظر قیمتی تفاوت زیادی بین پوشش پلی اورتان و میکروسمنت وجود ندارد بنابر این همه چیز به سلیقه و نوع کاربری محصول بر میگردد. (میکروسمنت به دلیل مقاومت مناسبی که دارد، بیشتر در فضاهای اداری و محیط پرتردد کاربرد دارد)
قیمت درب ام دی اف خام فریم لس بدون رنگ آمیزی (با کلاف چوب روسی درجه 1) با چهارچوب آلومینیومی و یراق آلات وارداتی با ابعاد استاندارد 220cm*80cm از 40 میلیون تومان شروع میشود.
تاریخ انتشار : 1404/02/22 منبع : MDF Interior Doors
| ارتفاع استاندارد : | 220cm (قابلیت افزایش تا 360cm) |
|---|---|
| عرض استاندارد : | 80cm (قابلیت افزایش تا 180cm) |
| استراکچر داخلی درب : | چوب روسی درجه 1 خشک کن رفته |
| رویه و پشت درب : | MDF خام وارداتی برند واناچای به ضخامت 8mm |
| پوشش درب : | خام و بدون رنگ |
| جنس چهارچوب : | آلومینیومی مخفی با مقطع اختصاصی |
| رنگ چهارچوب : | پودری درجه 1 (سفید – مشکی) |
| لولا مخفی : | 3 عدد – OTLAV ایتالیا 60kg (نقره ای – مشکی) |
| قفل مگنتی : | برند STV ایتالیا (نقره ای – مشکی) |
| دستگیره : | وارداتی درجه 1 – سبک مدرن (نقره ای – مشکی) |







