درب هلالی چوبی فریم لس، یکی از خاص ترین محصولات شرکت ITALDOOR است که بر اساس سبک مینیمال و با استفاده از طرحهای کرو و قوس دار، تولید میشود. بر خلاف بیشتر درهای frameless که با استفاده از چهارچوب آلومینیومی مخفی اجرا میشوند در طراحی درب فریم لس کرو، به دلیل محدودیتهایی که متریال آلومینیوم دارد، از چهارچوب چوبی استفاده میکنیم، به این دلیل که چوب انعطاف و خاصیت ابزار خوری بسیار خوبی دارد.
996,000,000 ﷼
با توجه به گران قیمت بودن این درها، میتوان با قاطعیت گفت که تنها در فضاهای خاص با طراحی لوکس و دکوراتیو مثل خانههای ویلایی مدرن، کافهها و سالنهای زیبایی لاکچری و حرفهای، از درهای چهارچوب مخفی هلالی استفاده میشود. نکته جالب توجه این است که شما میتوانید این درها را به صورت خام و بدون رنگ سفارش دهید و بر اساس سلیقه خود از پوششی که برای دیوار اطراف درب استفاده میکنید برای فینیشینگ نهایی سطح در نیز بهره ببرید تا کاملاً در مخفی شود.
همچنین در صورتیکه به درهایی که یازشوی متفاوتی دارند، علاقه مند هستید میتوانید سری به دسته بندی ((درب کشویی)) بزنید. در این پیج میتوانید به اطلاعات و تصاویر بیش از 20 نوع از پر فروش ترین درهای اسلایدی شرکت ITALDOOR دسترسی داشته باشید.
قیمت این نوع از دربها به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی میتوان گفت، عواملی از قبیل نوع چوب به کار رفته در ساخت درب، نوع پوشش نهایی، ابعاد و اندازه در و نوع یراق آلات مصرفی، تاثیر زیادی بر قیمت درهای چهارچوب مخفی هلالی دارد. به صورت حدودی و برای داشتن فرمول تقریبی برای برآورد قیمت درهایی که قسمت بالای آن به شکل نیم دایره و کرو ساخته میشوند، حدود 30 تا 40 درصد بالاتر از درهای معمولی است.
قیمت درب هلالی چوبی = قیمت درب چوبی با همان ابعاد * %140
از دیگر عوامل موثر بر تعیین قیمت درب هلالی چوبی، کیفیت نهایی رنگ آنها است که ارتباط مستقیمی با مهارت و تجربه رنگ کار و همچنین برند رنگ مصرفی دارد. برند شرکت سازنده درب فریم لس هم یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت و بهای تمام شده این محصول خواهد بود. شرکت ایتال دُر با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در زمینه تولید انواع درب چهارچوب مخفی (Frameless) یکی از برندهای شناخته شده در این صنعت است.
منابع : archiexpo تاریخ بروزرسانی : 1405/03/02
| ارتفاع استاندارد : | 220cm (قابلیت افزایش تا 360cm) |
|---|---|
| عرض استاندارد : | 80cm (قابلیت افزایش تا 180cm) |
| استراکچر داخلی درب : | چوب روسی درجه 1 + شبکه بندی داخلی چوبی |
| رویه و پشت درب : | MDF خام وارداتی 8mm برند واناچای |
| پوشش درب : | رنگ پلی اورتان وارداتی برند GENC ترکیه |
| لولا مخفی : | 3 عدد – OTLAV ایتالیا 60kg (نقره ای – مشکی) |
| قفل مگنتی : | برند STV ایتالیا (نقره ای – مشکی) |
| دستگیره : | وارداتی درجه 1 – سبک مدرن (نقره ای – مشکی) |







