درب فریم لس مشکی اتاق خواب یکی از پر فروشترین محصولات شرکت ITALDOOR است. این در به صورت چهارچوب مخفی اجرا میشود به نحوی از نمای روبرو شما فقط سطح مقطع در را میبینید و چهارچوب کاملاً از نظر پنهان میماند. اما چرا رنگ مشکی؟ مهمترین دلیل انتخاب رنگ مشکی و تیره ایجاد هارمونی و یا تضاد رنگی در فضاست. به بیان بهتر درهای فریم لس غالباً به صورت همرنگ با دیوار و یا متضاد رنگ دیوار اجرا میشوند. دلیل بعدی استفاده از رنگهای سرد و خنثی مانند مشکی و خاکستری سهولت در ست کردن سایر المانها با این رنگهاست که باعث باز بودن دست افراد در طراحی و دیزاین داخلی میشود.
729,000,000 ﷼


نگهداری و نظافت درهای مشکی آسان نیست! : گرد و غبار روی سطوح مشکی خیلی بیشتر به چشم میآید بنابر این شما ناچار به نظافت و گرد گیری زود به زود هستید.
آسیب دیدگی سطوح مشکی مشخص تر است! : با توجه به چوبی بودن این درها در صورت آسیب دیدن رنگ پلی اورتان رویه (در اثر تماس با اشیاء تیز) مغز چوبی درب فریم لس کاملاً نمایان میشود.
رنگهای تیره فضای شما را کوچکتر نشان میدهند : شاید رنگ تیره القاء کننده حس لوکس بودن باشد اما نقطه ضعف آن کوچکتر نشان دادن محیط نسبت به مقدار واقعی آن است که ممکن است بعد از مدتی خسته کننده شود.
به سایر المانهای محیط هم توجه کنید! : درست است که رنگ مشکی با بیشتر رنگها هماهنگی یا تضاد دارد اما شاید ست کردن یک درب مشکی با دیوارهای رنگ روشن به آسانی ست کردن درب با رنگ سفید نباشد. ضمن اینکه در مورد مبلمان و رنگ بندی سایر اجزاء محیط نیز این موضوع قابل تعمیم است.

بطور کلی رنگهای مرسوم مثل سفید، مشکی، طوسی، کرم و … از نظر قیمتی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند اما رنگهای خاص مثل زرد، قرمز و سبز و هم خانوادههای آنها قیمت بالاتری دارند. برای مثال اگر فرض کنیم قیمت درب فریم لس مشکی یا سفید با ابعاد استاندارد 80*220 سانتیمتر حدود 45/000/000 تومان باشد، قیمت همین در با رنگ خاص (سبز و زرد و …) حدود 48/000/000 تومان خواهد شد.
این زمان کاملاً مغیر است و به عواملی مانند حجم سفارشات قبلی و سفارش جدید، زمان سفارش گذاری، آماده بودن زیرساختها جهت اجرای پروژه، زمان مورد نیاز خریدار برای تایید رنگ، یراق آلات و متریال مصرفی و … وابسته است. اما به شکل حدودی برای سفارشات زیر 10 لنگه به صورت میانگین حدود 45 روز کاری در نظر بگیرید که البته برای تسریع در روند پروژه و جلوگیری از آسیب دیدن درها، چهارچوبها پس از 20 روز کاری ارسال و نصب میشوند تا عملیات نازک کاری (گچ یا کناف یا سرامیک) در حین آماده سازی در انجام گردد.
قیمت درب فریم لس چوبی با رنگ پلی اورتان خارجی مشکی در ابعاد استاندارد با یراق آلات از 46,000,000 آغاز میشود و بسته به تغییر ابعاد و مدل در قابل افزایش است.
تاریخ انتشار : 1404/01/30 منبع : black invisible frameless door
| ارتفاع استاندارد : | 220cm (قابلیت افزایش تا 360cm) |
|---|---|
| عرض استاندارد : | 80cm (قابلیت افزایش تا 180cm) |
| استراکچر داخلی درب : | چوب روسی درجه 1 خشک کن رفته |
| رویه و پشت درب : | MDF خام 8mm وارداتی برند واناچای |
| پوشش درب : | رنگ پلی اورتان وارداتی برند GENC ترکیه |
| جنس چهارچوب : | آلومینیومی مخفی با مقطع اختصاصی |
| رنگ چهارچوب : | از نوع پودری درجه 1 (سفید – مشکی) |
| لولا مخفی : | 3 عدد – OTLAV ایتالیا 60kg (نقره ای – مشکی) |
| قفل مگنتی : | برند STV ایتالیا (نقره ای – مشکی) |
| دستگیره : | وارداتی درجه 1 – سبک مدرن برند (نقره ای – مشکی) |







