بر خلاف تصور بسیاری از افراد که فکر میکنند درب فریم لس تنها به عنوان در داخلی استفاده میشود، یکی از محصولات مجموعه ITALDOOR، درب ورودی فریم لس با پروسه ساخت مشابه درهای داخلی است و تفاوت آن با درهای اتاقی طراحی استراکچر داخلی این در از متریال مقاوم مثل ورقهای فولادی و پروفیل آهنی است تا امنیت بیشتری داشته باشند. البته این به معنای ضد سرقت و ضد دیلم بودن این درها نیست و باید توجه داشته باشید که این درها دیتیل اجرای متفاوتی با درب ضد سرقت دارند.
793,000,000 ﷼

درب ورودی فریم لس با متریال مختلفی از قبیل چوب، آلومینیوم، شیشه، SPL و سرامیک تولید میشود بنابر این نوع متریال و همچنین ابعاد در میتواند تاثیر زیادی بر قیمت درب فریم لس داشته باشد. اما برای اینکه شرایط برای تصمیم گیری شما آسانتر شود و بتوانید مقایسه درستی از متریال مختلف داشته باشید قیمت چند نمونه از محصولاتمان را با ابعاد استاندارد 220cm*100cm خدمت شما عزیزان ارائه خواهم کرد.

اگر در جستجوی محصولی اقتصادی یا درب ضد سرقت هستید، درهای چهارچوب مخفی (Frameless) احتمالاً گزینه مناسبی برای شما نخواهند بود.

نصب Sub Frame : یکی از مهم ترین مراحل کار نصب Sub Frame از جنس پروفیل آهنی به ابعاد 30*60 یا 40*80 میلیمتر است که حتماً میبایست کاملاً تراز و صاف در داخل درهانه دیوار و نزدیک به لبه بیرونی آن اجرا شود تا بستر نصب چهارچوب آلومینیومی درهای Frameless فراهم شود. البته در صورتیکه Wall Post داشته باشید احتیاج به نصب Sub Frame نخواهید داشت و چهارچوب آلومینیومی مستقیماً روی Wall Post شما نصب خواهد شد.
نصب چهارچوب آلومینیومی : با استفاده از براکتهای نصب مخصوص، چهارچوب به Sub Frame پیچ میشود تا در این مرحله نا ترازیهای احتمالی رفع شده و فرآیند سفید کاری اعم از گچ یا کناف و یا نصب سرامیک و اسلب انجام میشود. البته با توجه به استحکام بیشتری که آهن نسبت به آلومینیوم دارد، به منظور بالا بردن سطح امنیت، میتوا
نصب درب Frameless : با توجه به CNC جای قفل و لولا روی چهارچوب آلومینیومی با اورفرز جای قفل و لولا روی درب چوبی هم در میآید و در نهایت به وسیله لولا مخفی که قابلیت رگلاژ در 3 جهت مختلف را دارد در به صورت هم باد با دیوار نصب میشود.
دربهای وروی را میتوان در مدلهای گوناگونی تهیه کرد. از بین آنها، مدل فریم لس یا بدون قابل توانسته است بیشترین محبوبیت را در بین کاربران خوش سلیقه به دست بیاورد. طراحی مدرن و قیمت مقرون به صرفه دربهای فریم لس از جمله نکاتی است که نمیتوان به سادگی از آنها چشمپوشی کرد. چنانچه نیازمند تهیه این نوع دربها هستید، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما عزیزان یاری برسانند.
بله این امکان وجود دارد البته بهتر است از نظر امنیتی این دربها تقویت شوند تا از بروز سرقت جلوگیری گردد.
قطعاً محدودیتهایی برای هر مدل دربی وجود دارد. دربهای فریم لس نیز از این قضیه مستثنی نیستن اما تا ارتفاع 360cm و تا عرض 120 این دربها قابل تولید هستند.
منبع : Frameless entrance door تاریخ انتشار : 1404/03/02
| ارتفاع استاندارد : | 220cm (قابلیت افزایش تا 360cm) |
|---|---|
| عرض استاندارد : | 100cm (قابلیت افزایش تا 180cm) |
| استراکچر داخلی درب : | چوب روسی درجه 1 خشک کن رفته |
| رویه و پشت درب : | MDF خام 8mm وارداتی برند واناچای |
| پوشش درب : | رنگ پلی اورتان وارداتی برند GENC ترکیه |
| جنس چهارچوب : | آلومینیومی مخفی با مقطع اختصاصی |
| رنگ چهارچوب : | پودری درجه 1 (سفید – مشکی) |
| لولا مخفی : | 3 عدد – OTLAV ایتالیا 60kg (نقره ای – مشکی) |
| قفل مگنتی : | برند STV ایتالیا (نقره ای – مشکی) |
| دستگیره : | وارداتی درجه 1 سبک مدرن (نقره ای – مشکی) |







